Slagbord furu

Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu
Slagbord furu

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets början, furu, höjd ca 77, 172x121 cm

Åldersrelaterad slitage, färgbortfall, spikar som syns, sprickor

728777

2020-01-30