Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIEDESTAL, dorisk kolonn med blomster-festong, svärtat trä, 1900-tal, diameter ca 44 cm, höjd ca 133 cm.
Bruksslitage.
728780
2020-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här