Kolonn

Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn
Kolonn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIEDESTAL, dorisk kolonn med blomster-festong, svärtat trä, 1900-tal, diameter ca 44 cm, höjd ca 133 cm.

Bruksslitage.

728780

2020-02-09