Herend

Herend
Herend
Herend
Herend
Herend
Herend

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HEREND, 6 delar, porslin, målad och förgylld dekor, delivs pousserande dekor, bonbonjär 6214 höjd 8 cm, lockskål 6090 ca 12 cm, kanna med lock 620 höjd 12,5 cm, lockask 6200 höjd 8,5 cm, gallervas 6416 höjd 12,5 cm, gallerskål 7432 längd 19 cm

Enstaka nagg på pousserande blommor

728789

2020-02-09