Tillbaka till katalog

Golvlampa NK

Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK
Golvlampa NK

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

GOLVLAMPA, NK ca1950-tal, skinn, stomme i mässing, skärm i glas,höjd 161 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

728797

Datum:

2020-01-30