Sven X:et Eriksson

Sven X:et Eriksson
Sven X:et Eriksson
Sven X:et Eriksson
Sven X:et Eriksson

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): blandteknik signerad samt daterad 54, ca 24x31 cm

Zustandsbeschreibung

728821

2020-01-30