Klubbat för:
1 900 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): blandteknik signerad samt daterad 54, ca 24x31 cm
Zustandsbeschreibung
728821
2020-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner