Light up the dark Werner Schou pendellampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WERNER SCHOU, (3) pendellampor, koppar och svärtad metall, 1900-talets andra hälft, Coronell Electro, Danmark, höjder ca 17,5 till 25,5 cm

Slitage, färgstänk, smuts, ej funktionstestade

728848

2020-01-31