Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KIRK VAN HOOM (1800-tal): Hamnmotiv, olja på duk, signerad K. van Hoom, ca 50x39 cm
Krackelerad
728876
2020-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här