Kirk van Hoom oljemålning

Kirk van Hoom oljemålning
Kirk van Hoom oljemålning
Kirk van Hoom oljemålning
Kirk van Hoom oljemålning
Kirk van Hoom oljemålning
Kirk van Hoom oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KIRK VAN HOOM (1800-tal): Hamnmotiv, olja på duk, signerad K. van Hoom, ca 50x39 cm

Krackelerad

728876

2020-01-28