Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HALLBORD, 1900-tal, ekfaner två lådor, höjd 71, 60 x 30 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
728893
2020-01-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner