Hallbord

Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord
Hallbord

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HALLBORD, 1900-tal, ekfaner två lådor, höjd 71, 60 x 30 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

728893

2020-01-30