Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "På restaurangen", signerad L Jirlow, 196/380, färglitografi, bladmått Mourlot stämpel, ca 55x73 cm
Gulnad
728904
2020-01-28