Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): I baren, signerad L. Jirlow, 284/310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, bildmått ca 38x45 cm

Något gulnader

728905

2020-01-28