Klubbat för:
16 500 SEK
6 000 SEK
VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1800-tal, Frankrike, empire, förgylld brons, djup ca 21, höjd ca 24 cm
Baksidor med delvis senare skruvar
728924
2020-01-28