Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
TAKLAMPA, 1950/60-tal, vriden vit, svart och röd akryl, höjd 20 cm
Smärre slitage.
728927
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här