Taklampa 1950/60-tal

Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal
Taklampa 1950/60-tal

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

TAKLAMPA, 1950/60-tal, vriden vit, svart och röd akryl, höjd 20 cm

Smärre slitage.

728927

2020-02-02