Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND (1932-1998):vintrig trädgård, olja på duk, signerad, 42 x 54 cm. .

Krackelyr.

728981

2020-02-07