Verity damarmbandsur
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VERITY, damur, sannolikt platina, 1940-tal, manuell, mineralglas, boett besatt med briljant samt åttkantslipade diamanter, 10,5x30 mm, vikt ca 9,7 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador
728986
2020-01-30