Verity damarmbandsur

Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur
Verity damarmbandsur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VERITY, damur, sannolikt platina, 1940-tal, manuell, mineralglas, boett besatt med briljant samt åttkantslipade diamanter, 10,5x30 mm, vikt ca 9,7 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, urtavla med skador

728986

2020-01-30