Frithof Berglund

Frithof Berglund
Frithof Berglund
Frithof Berglund
Frithof Berglund

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRITHOF BERGLUND (1905-1973) olja på pannå, trädgårdsmotiv, signerad, bildmått 46x38 cm

Mindre fläckar

728995

2020-02-07