LUC herrfickur i 18 k guld

LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld
LUC herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

9 000 SEK

6 000 SEK

LUC (CHOPARD), fickur, 18 k guld, 1920-tal, savonett, innerlock i metall, ankargång, vitemaljerad urtavla, boettnr. 240132, diameter 53,4 mm, vikt ca 106 g, originaletui

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor

728996

2020-01-31