LUC herrfickur i 18 k guld
Klubbat för:
9 000 SEK
6 000 SEK
LUC (CHOPARD), fickur, 18 k guld, 1920-tal, savonett, innerlock i metall, ankargång, vitemaljerad urtavla, boettnr. 240132, diameter 53,4 mm, vikt ca 106 g, originaletui
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bucklor
728996
2020-01-31