Banketter

Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter
Banketter

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BANKETTER, 1 par, 1800-tal första hälft, sengustaviansk provinsarbete, bemålad, lösa sittplymåer, sitthöjd ca 50, 61x46 cm

Slitage, färgbortfall

729009

2020-01-30