Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, Kina, 1900-tal, rödlackerat, beslag i mässing, invändigt med hylla och 2 lådor, höjd 171, 112x63 cm
Sprickor, slitage, lås saknas, hål i bakstycke
729010
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här