Klubbat för:
260 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, klaffbord, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk och svart linoleum, bord med klaff 76x80 cm, längd med uppfälld klaff 115 cm, höjd 71 cm
Lätt slitage
729016
2020-02-02
Gör en kostnadsfri värdering här