Alvar Aalto klaffbord

Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord
Alvar Aalto klaffbord

Klubbat för:

260 EUR

Utropspris

400 EUR

ALVAR AALTO, klaffbord, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk och svart linoleum, bord med klaff 76x80 cm, längd med uppfälld klaff 115 cm, höjd 71 cm

Lätt slitage

729016

2020-02-02