Heuer herrarmbandsur
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HEUER, armbandsur, krom/stålbaksida, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 100009, cal Venus 170, diameter 32 mm
Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, senare lysmassa, slitage
729020
2020-01-31