Heuer herrarmbandsur

Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur
Heuer herrarmbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

5 000 SEK

HEUER, armbandsur, krom/stålbaksida, 1940-tal, manuell, plexiglas, kronograf, boettnr. 100009, cal Venus 170, diameter 32 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, senare lysmassa, slitage

729020

2020-01-31