Stolar och karmstolar
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 10 st., KARMSTOLAR, 2 st., 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerade med mahogny, skuren dekor, blå plysch klädsel, sitthöjd ca 41-46 cm
Slitage, sprickor, lagningar, en karmstol saknar armlän, fläckar
729025
2020-01-30