Stolar och karmstolar

Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar
Stolar och karmstolar

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 10 st., KARMSTOLAR, 2 st., 1800-talets andra hälft, nyrokoko, fanerade med mahogny, skuren dekor, blå plysch klädsel, sitthöjd ca 41-46 cm

Slitage, sprickor, lagningar, en karmstol saknar armlän, fläckar

729025

2020-01-30