Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KONSOLBORD, sengustavianskt provinsarbete, 1800-talets första hälft, träskuren dekor av bandfläta, vitbemålat med bronserade detaljer, höjd ca 74, 86x42 cm

Renoverat, senare bemålning, förstärkningar, slitage

729032

2020-01-29