Igor Vulokh akvarell

Igor Vulokh akvarell
Igor Vulokh akvarell
Igor Vulokh akvarell
Igor Vulokh akvarell
Igor Vulokh akvarell
Igor Vulokh akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

10 000 SEK

IGOR VULOKH (Ryssland, 1938-2012): Abstrakt komposition, akvarell, signerad, ca 69x49 cm

729034

2020-01-28