Vas silver

Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver
Vas silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VAS, silver, tidigt 1900-tal, importstämplad, delvis godronnerad, brätte med dekor av floral gravyr, höjd 23 cm, vikt 492,4 g

729037

2020-02-03