Tage Törning

Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning
Tage Törning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAGE TÖRNING, (född 1925): olja på duk, signerad, bildmått 46x38,5 cm

729039

2020-02-03