Sven Jonsson
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SVEN JONSSON (1902-1981): Surrealistisk komposition, signerad samt numrerad 299/390, bildmått 48x40 cm
Kuntoraportti
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
729047
Päivämäärä:
2020-02-03