Sven Jonsson

Sven Jonsson
Sven Jonsson

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SVEN JONSSON (1902-1981): Surrealistisk komposition, signerad samt numrerad 299/390, bildmått 48x40 cm

Kuntoraportti

Inga synliga skador, ej examinerad ur ram

729047

Päivämäärä:

2020-02-03