Parti silver
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SILVER, 13 dlr, mestadels Danmark, omkring 1800-talet, bestående bl.a. 1 sockerskål på fot, empire, oidentifierad mästarstämpel, servettringar, diverse bestick m.m, medföljer även tobaksetui i nysilver, total vikt ca 434 g,
Bruksslitage
729052
2020-02-06