Parti silver

Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver
Parti silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SILVER, 13 dlr, mestadels Danmark, omkring 1800-talet, bestående bl.a. 1 sockerskål på fot, empire, oidentifierad mästarstämpel, servettringar, diverse bestick m.m, medföljer även tobaksetui i nysilver, total vikt ca 434 g,

Bruksslitage

729052

2020-02-06