Bildväv "Flod" av Dora Jung

Bildväv
Bildväv
Bildväv
Bildväv
Bildväv
Bildväv

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

DORA JUNG, BILDVÄV, "Flod", signerad, tidigt 1970-tal,
linnedamast, 34x19 cm

729056

2020-04-19