Theodor Billing oljemålning

Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning
Theodor Billing oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THEODOR BILLING (1817-1892): kustlandskap, olja på duk, signerad och daterad 73, 74 x 104 cm.

Krackelyr.

729060

2020-01-27