Klubbat för:
350 SEK
1 200 SEK
ATELJE LYKTAN, bordslampor, 1 par, skinnklädd fot, stam i förkomat stålrör, senare textilskärmar, 1900-talets andra hälft, totalhöjd ca 81 cm
Bruksspår, senare skärmar med fläckar och smärre skador
729063
2020-01-31