Light up the dark bordslampor Ateljé Lyktan

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

ATELJE LYKTAN, bordslampor, 1 par, skinnklädd fot, stam i förkomat stålrör, senare textilskärmar, 1900-talets andra hälft, totalhöjd ca 81 cm

Bruksspår, senare skärmar med fläckar och smärre skador

729063

2020-01-31