Arne Aspelin oljemålning

Arne Aspelin oljemålning
Arne Aspelin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARNE ASPELIN, (1911-1990): Bebyggelse i kvällsljus, signerad, olja på pannå, ca 25x33 cm

Ingår i temaauktionen "Svenska landskap"

729064

2020-01-29