Harald Sallberg

Harald Sallberg
Harald Sallberg

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HARALD SALLBERG (1895-1963): Nakenstudie, signerad och daterad Harald Sallberg 1930, etsning, plåtmått 16x24,5 cm

Fläckar, ej examinerad ur ram

729073

2020-02-01