"Flytande blått Pagod"
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
SERVISDELAR, 13 st, "Flytande blått Pagod", Rörstrand,1852-1926, 12 tallrikar samt lockterrin.
Bruksslitage, tillverningsdefekter, krackelyr, karottens lock med spricka på handtaget, enstaka flisor, tre tallrikar med spricka på bräm, en tallrik med defekter undertill.
729082
2020-02-09