Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
SIDOBORD/SOFFBORD, teak, 1960-tal, höjd ca 53, 76x44 cm
Bruksslitage, fuktfläckar vid toppskiva, mindre fanérskador förekommer
729086
2020-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här