Servis i silver

Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver
Servis i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SERVIS, 3 dlr, silver, Norge, 1900-tal, bestående av: kaffekanna, gräddkanna, sockerskål, höjd 14-26 cm, vikt ca 1200 g

Liten buckla på gräddkannan och kaffekannan, bruks och åldersrelaterat slitage

729093

2020-01-30