Maria Fröberg

Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MARIA FRÖBERG (1886-1962): Landskapsmotiv, signerad Maria Fröberg, olja på pannå, ca 60x40 cm

Kuntoraportti

729113

Päivämäärä:

2020-01-28