Maria Fröberg
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MARIA FRÖBERG (1886-1962): Landskapsmotiv, signerad Maria Fröberg, olja på pannå, ca 60x40 cm
Kuntoraportti
729113
Päivämäärä:
2020-01-28