Maria Fröberg

Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg
Maria Fröberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARIA FRÖBERG (1886-1962): Landskapsmotiv, signerad Maria Fröberg, olja på pannå, ca 30x40 cm

729116

2020-01-28