Matkärl Kina

Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina
Matkärl Kina

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATKÄRL med lock,, 2 st, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, underglasyr i blått, höjd 20-22 cm

Lagad lockknopp, nagg

729126

2020-01-28