Bronsföremål Asien
2020-01-28
729129
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURER, 2 st, PORTMONNÄ, NÖTKNÄPPARE, Asien, 1800-tal, brons, höjd ca 8-17 cm
Smärre slitage, lagningar