Bronsföremål Asien

Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien
Bronsföremål Asien

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURER, 2 st, PORTMONNÄ, NÖTKNÄPPARE, Asien, 1800-tal, brons, höjd ca 8-17 cm

Smärre slitage, lagningar

729129

2020-01-28