Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets andra hälft, formgivna av Uno Dahlén, höjd 45 cm.
Skador:.
Bruksspår, ej funktionstestade
729137
2020-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här