Light up the dark

Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark
Light up the dark

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, mässing, Aneta, 1900-talets andra hälft, formgivna av Uno Dahlén, höjd 45 cm.
Skador:.

Bruksspår, ej funktionstestade

729137

2020-01-31