Kabinettskåp 1700-tal

Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal
Kabinettskåp 1700-tal

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KABINETTSKÅP, ek, 1700-tal, barock, beslag i metall, 15 lådor, på benställning, med draghandtag, höjd ca 104, 50x35 cm

Slitage, senare benställning, renoverat, fanerdelar saknas, en lådbotten läs, beslagen saknar ställvis nitar, dörrarna något slagna

729143

2020-01-30