Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Clownerna" ur mappen "Fantasia" signerad och numrerad 52/275, färglitografi, bildmått 90x75 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram
729149
2020-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här