Urnor ett par Kina 1800-tal

Urnor ett par Kina 1800-tal
Urnor ett par Kina 1800-tal
Urnor ett par Kina 1800-tal
Urnor ett par Kina 1800-tal

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

URNOR, ett par, Kina, 1800-tal, emaljdekor, höjd ca 43 cm

Glasyrmistor, nagg

729150

2020-01-31