Marquise förgylld Ny-Louis seize

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, s. k. marquise, förgylld, 1800-talets slut, Ny-Louis seize, skuren dekor, sittplymå i dun/fjäder, sitthöjd ca 46, längd 102, rygghöjd 82 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar

729157

2020-01-30