Jussi Mäntynen skulptur i brons brottande björnar

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): brottande björnar, skulptur, signerad samt daterad J Mäntynen 1940, patinerad brons, höjd 29 cm

Obetydligt slitage

729162

2020-01-30